Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Antika Taşımacılık firması olarak; Sanat eseri nakliyat çözümlerimiz ile antika eşyaların taşınması ve uzman antika taşıma hizmeti ile sanat eserlerini güvenli şekilde taşıyoruz.

Antika ürün taşıma sanat galerileri, fuar taşıma ve gösterim alanlarına güvenli bir şekilde, hasarsız ve sigortalı olarak taşınmasını sağlar. Firmamız Murat Nakliyat değerli sanat eserleri nakliyatı konusunda; 30 yıllık tecrübe ve uzman ekibe sahiptir.

Maddi değeri ve manevi değeri oldukça fazla olan antika eşyalar; normal bir evden eve nakliyat firması tarafından taşınması imkansızdır. Özel bir ilgi ve profesyonellik isteyen, hassas eşya taşıma hizmetidir.

Antika Eşya Nakliyat

Değerli ürünler, taşınacakları alanlarda muhafaza edilmesi ve korunması antika nakliyesi oldukça hassas bir işlem olmasını gerektirmektedir. Boyutları, türleri ve ağırlıkları göz önüne alınarak, uzman ekipler tarafından korunması, ambalajlanması ve taşınması gerekmektedir.

Bu işlemler titizlikle gerçekleştirilir. Uzman ekip hazırlıkları doğrultusunda daha önceden hazırladığı plana göre antikaları yeni adresine güvenli ve sigortalı olarak ulaştırır.

Sanat Eseri Taşıma
Antika Sanat Eseri Taşıma

Ürünlerin sarılması, ambalajlanması dışında, taşınacığı araçlarında iç aksamlarının ürünlere uygun olan özel hasar vermeyecek yapıca olması gerekmekte. Murat Nakliyat Antika eşya taşımacılığı konusunda araçları, teknolojik ambalajları ile ihtiyacınız olan sanat eserlerinin nakliyesini 30 yıllık tecrübe ile gerçekleştirmektedir.

Antika taşıma fiyatı almak için; taşınacak ürün sigortalanması, sözleşme yapılması ve gerekli araçların belirlenmesi gibi aşamalardan sonra sizlere teklif verilir. İsterseniz ücretsiz keşif alabilirsiniz. Keşif sonrası size uygun araç temini, gerekli koruyucu palet, ambalaj, köpük ve özel sargı ürünleri gibi tüm detaylar planlanır. Ürünler profesyonel ekibimizle nazik şekilde taşınır ve titizlikle yeni yerine ulaştırılır.

Taşınma sırasında en ufak bir hasar oluşmaması için ürünler özel koruyucu malzemeler ile sarılır. Sanat eseri taşımaya uygun araçlarımızla teker teker istiflenir ve ulaşacağı adrese teslim edilir. Antika nakliyesi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere; tüm Türkiye genelinde sanat eserleri nakliyatı gerçekleştiriyoruz.

Antika Taşımacılık
Antika Taşıma

Ücretiz keşif ve fiyat teklifi almak için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramızdan veya 0216 565 43 19 ofis numaralarımızdan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.