Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa /Hakkımızda

about-img2.jpg
about-img4.jpg

Yıllardır Güvenle Taşıyoruz..

Türkiye’de evden eve taşımacılık ve nakliye sektöründe hizmet vermeye başladığımız geçmişten günümüze uzaman gelişmeler ve tecrübelerimize sizlere kaliteyi ve sorunsuz nakliyenin sözünü veriyoruz. Çalışmalarımızda her zaman öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti olmasını taşıdığımız tüm ürünlerinizin sorunsuzluğu ve sizlerin memnuniyeti her zaman bizlere referans olacağını unutmadan gönül rahatlığı ile senelerce evlerinizi, kargolarınızı, iş yerlerinizi, hediyelerinizi, kıymetli eşyalarınızı sigortalı bir şekilden kapınızdan alıp kapıya teslim ettik.

Bizlerin MURAT NAKLİYAT olmasında en büyük etken sizlerin memnuniyeti, iş ciddiyeti, deneyimli ekip ve teknolojik imkanlarımızı sizlere daha iyi hizmet vermesinde kullanma başarımıza ve sizlere borçluyuz.

Ev taşımak zorluklarını sizlere unutturmak amacında sorunsuz bir nakliye hizmeti modeli geliştirdik. Kapıdan alıp kapıya teslimatta ürünlerinizi paketleme hizmetlerimizle taşıma sırasındaki zararlardan koruduk. Saklanması gereken ürünleriniz için eşya depo hizmetimizi geliştirdik. Ürünlerinizi zarar görmeyecek şekilde muhafaza ettik. Taşıma sırasında ev eşyalarınızı dizayn ettik. Araçlarımızın kapasitelerini, filomuzu genişlettik, personelimize taşımacılık ve kargolama hakkında deneyim kazandırdık. Gerekli Yasal Yetki Belgelerimizi aldık kalitemizi tescilledik.

Tüm hizmetlerimizi sizler için geliştirdik. Sizler daha iyi hizmet almanız için bizler desteğiniz ve bize verdiğiniz güvenle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Herşey Sizlerin sorunsuz nakliye ve taşımacılıkla tanışması için…