Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Neden Biz?

Anasayfa /Neden Biz?

about-img2.jpg
about-img4.jpg

Neden Murat Nakliyat?

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı, fuar taşımacılığı, kurum taşımacılığı kısacası her türlü nakliyat hizmeti devletimiz tarafından kurumsallaştırılmıştır. Taşımacılık belgelerine sahip firmalar yalnızca yasal olarak hizmet vermektedir. Asansörlü ( Teleskopik ) Nakliye hizmeti, sigortalı nakliyat ile parça eşya nakliyatı sağlamaktayız. İstanbul’dan her hafta Eğe bölgesi Parça Eşya Nakliyatı ile Evden eve, Asansör kiralama hizmetleri ile sektörün deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık belgelerine sahip olamayan şahıslar yapılan düzenlemelere göre yasa dışı hizmet vermiş olacaktır. 2005 ve 2006 yılları arasında devletimizce onaylanan yasada üç farklı taşımacılık belgesi oluşturuldu. K1, K2 ve K3 taşımacılık belgeleri ile firmalar taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirebilecektir. Her taşımacılık belgesinin farklı bir yetkisi bulunmaktadır. K1 yetki belgesi ile şahıslar ülkemizde ticari amaçlı taşımacılık hizmeti verebilmektedir.

K2 yetki belgesine sahip olan firmalar ya da şahıslar ülke genelinde hiç bir ticari gaye gütmeden sadece kendi taşımacılık işlerini gerçekleştirebilirler.

Firmamızın destan nakliyatında sahip olduğu K3 yetki belgesi ile her türlü evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, banka taşımacılığı ve kurum taşımacılığı gerçekleştirilebilir.Taşımacılık belgeleri bir firmanın ciddiyetini ortaya koyan somut belgedir. Bu belgelere sahip olamayan kuruluşlar kesinlikle taşıdıkları eşya için güvence veremezler.

Firmamız MURAT NAKLİYAT taşımacılık belgeleri konusunda hassas davranmaktadır. Sektörümüzün kurumsallaştırılmasından itibaren k1, k2, k3 belgelerini almaya hak kazanmış bir firmayız.