Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Arşiv Taşımacılığı firması olarak; Kurum ve Kuruluşların Dosya arşivlerini düzenli olarak taşınması ve depolanması hizmeti sunuyoruz. Kurum dosyalarını arşiv olarak depolanması ve düzenli olarak taşınmasını sağlıyoruz.

Kurumların düzenli arşiv taşıma işlerini uygun koşullar ve şartlarda taşıyoruz. Firmamız Murat Nakliyat Dosya taşıma hizmeti ile; Üniversite arşivi, kamu kurumların arşivi ile ticari nitelik taşıyan şirketlerin arşivlerini ve banka taşıma arşiv dosyalarını taşıyoruz.

Kurumlar arşivlerini düzenli olarak saklamak zorundadır. Firmaların zorunlu arşiv taşıma işlemleri arşiv şartnamesi ile güvenli şekilde gerçekleştirilmektedir.

Arşiv Taşımacılığı ve Kurumsal Dosya Arşivi Nakliyatı

Kurumların arşiv çalışmaları kapsamında düzenli olarak saklanılması gereken zorunlu evrakların; arşiv niteliklerini göz önüne alarak, paketlenmesi, dosyaların ambalajlanması, suya dayanıklı olarak izole edilmesi gerekir. Belgelerin saklandığı dijital malzemeler sigortalı olarak korunmaktadır.

Dosya Arşiv Taşımacılığı
Arşiv Taşımacılığı

Tüm önlemler ile resmi evrak taşıma hizmetimiz; 30 yıllık Murat Nakliyat Dosya nakliyatı konusunda uzmanlığımız ve tecrübelerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Saklanılması gereken önemli evrakların resmi sonuçları olduğunu çok iyi biliyoruz. Tüm detayları ile incelik isteyen arşivlerin karışmadan, ambalajlanması, taşınması ve depolanması gibi teknik tüm detayları ve resmi yükümlülüklerimizi yerine getirerek taşıyoruz.

Kurumsal olarak teklif almak ve ücretsiz keşif için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramız veya 0216 565 43 19 ofis numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Ayıca kurumsal firma taşıma, ofis taşıma konularında sizlere en uygun fiyatlı teklifi sunmak için hazırız. Bizlere yukarıda yer alan numaralarımızdan gün boyunca ulaşabilirsiniz.