Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Nakliye teknolojisi her zaman kolaylıkları ile hizmet vermeye, yeni nakliye araçları, koruma ve ambalajlama alanında yeni gelişmelere ayak uydurmak olmaz ise olmaz bir durum. Teknoloji aynı zamanda nakliye sektöründe zaman kavramının kısalması, zor şartlarda olan taşıma koşullarını, güvenli olarak taşınmasına yardımcı olacak ürünler geliştirildi. Son dönemlerin en popüler nakliye teknoloji ise, İstanbul’da ilk uygulama başlayan firma olarak Murat Nakliyat asansörlü nakliyat hizmetidir.

Asansörlü taşıma, günümüzde yükselen apartman kültürü ilede etkili olarak, yük asansörleri bulunmayan, asansörlerin kullanımı yasak olan bina ve ofislerde uygun olacak boyutlarda nakliye asansörleri ile taşınma işlemleri hızlı ve güvenli olarak gerçekleşir.

Merdivenler kullanılarak indirilen ve çıkarılan ürünler hem apartman, hemde ürüne hasar verme riski ile taşınır. Bu riskide ortadan kaldıran en güvenilir ve hızlı taşıma yolu asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Aynı zamanda gelecek ekibin azalması diğer bir maliyet konusu olarak avantaj sağlamakta.

Asansörlü olarak taşıma işlemi nasıl yapılır?

Nakliye yapılacak ev veya ofis veya ürün taşıma aşamaları için kullanılacak kat ve ekip seçimi başta olmak üzere, önceden bir keşif yapılması gerekir. Keşif sonrası sizlere en uygun araç, ekip ve ambalaj seçenekleri dışında nakliyat sigortası ve riskle bildirilir. Ücretsiz evden eve nakliyat teklifi sonrası, belirtilen gün ve saate ekipler asansör ihtiyacına göre kurulum gerçekleştirilir ve ürünler sökülür ambalajları asansörün yardımı ile direk araç içine indirilir. 

Ev ve ofis araçlara yüklendikten sona aynı işlem gidilecek adreste tekarlanır. Ekipler uzman mobilya, ambalajlama ve asansör operatörü ile birlikte güvenli taşıma sağlanır.

Sizde daha fazla bilgi ve teklif için bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.