Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Askılı Tekstil Nakliyat, Askılı Tekstil Nakliyesi, Askılı Tekstil Taşımacılığı konularında Murat Nakliyat Tekstil firmalarına özel ürün taşıma çözümleri sunuyor.

Askılı tekstil nakliyatı evden eve sektöründe firmaların gerçekleştirmesinde, özel araçlar ve ekipmanlar gerektiren ek bir hizmettir. Evden eve yaptıklarını söyleyen firmalar, araçlarını ve ekibini uzmanlık gerektiren tekstil taşımacılık hizmetlerine uygun hale getirmeden hizmet vermeye çalışmakta. Ancak Murat Nakliyat tekstil ürünleri taşıma, mağaza ürünleri taşıma ve fabrikalar için özel askılıklı araçları ile hizmet sunmakta.

Sektördeki tecrübemizi bu alana yönlendirerek sizlere askılı tekstil nakliyesi sunuyoruz.

Nakliye filomuz içinde tekstil sektörün özel tasarlanmış araçlarımızla, askılıklı, kapalı kasa, ve tekstil fabrika ürünlerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Askılı taşımacılık hizmeti farklı bir olsa da bizim için bilinen ve en az diğer hizmet alanlarımız kadar önem verdiğimiz bir iştir.

Askılı nakliyat tecrübeli kadrosu ve araçlarıyla bizim işimizdir. Teklif almak ve sorularınız için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.