Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Ataşehir Eşya Depolama firması olarak; İstanbul Ataşehir ilçesi anadolu yakası depolarımız ile en uygun kiralık depolama seçeneklerini sunuyoruz. Firmamız Murat Nakliyat Eşya Depolama çözümleri ile; aylık kiralık ev depolama, ofis depolama, ürün depolama konularında sizlere çözümler sunuyor.

İstanbul Ataşehir Kiralık Eşya Deposu aylık, yıllık ve belirleyeceğiniz esnek tarihlerde ürünlerin sigortalı, güvenlikli ve kapalı alanlarda depolanmasını sağlıyoruz. Ürünlerinize özel depolama alanları ile istediğiniz tarihler arasında yeni adreslerine ulaşmasını, güvenli olarak taşınmasını yapıyoruz.

Ataşehir Ev Depolama anadolu yakası ve avrupa yakası depolarımız ile eşyalarınızı ister komple ev ürünleri; ister parça eşya olarak saklanılmasını sağlıyoruz.

Yukarıdaki adreslerden uzman ekibimizle ürünlerinizi alıyoruz. Ambalajlanması, sökülmesi ve taşınması ile size özel depoda belirlediğiniz sürelerde saklanılmasını sağlıyoruz. Yeni adresine ulaştırma aşamasına kadar tüm kiralık eşya depolarımızla hizmetinizdeyiz.

Teklif almak için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.