Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Avcılar Eşya Depolama firması; İstanbul her iki yakasında yer alan depolarımız en uygun koşullar ve çözümlerle hizmetinizde. İstanbul Avcılar Ev Deposu ve İstanbul Avcılar Ofis Depolama hizmetlerimizle sizlere kiralık depo seçenekleri sunuyoruz.

Murat Nakliyat Eşya Deposu; İstanbul Avcılar bünyesinde tüm mahallelerin de geçerli olarak adresinizden alınarak, yeni adresine ulaşıncaya kadar depolanmasını sağlamakta. Sigortalı, güvenlikli ve kapalı alan depolarımız ile ev, ofis ve kurumsal firma ürünleriniz de sizlere kiralık depolar sunuyoruz.

Avcılar Ev Depolama fiyatı; esnek kiralama seçeneklerimiz, sizlere dilediğiniz sürede komple ev depolama çözümü sağlamakta. Eşyalarınızın ambalajlanması, saklanması ve yeni yerinde kurulumu dahil şekilde sizlere çözümler sunmaktayız. İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası eşya deposu ile komple ve parça eşyalarında depolanma imkanı sunmakta.

Avcılar Depoları;

Yukarıda yer alan tüm Avcılar mahallelerin de geçerli olacak şekilde, ürünleriniz depolarımıza ulaştırılır. Kiralık eşya depolarımız ile sizlere en uygun teklifler için bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.