Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Tek parça veya birden fazla parça eşya taşıma hizmeti Ayvalık İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz haftalık; İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Ayvalık evden eve parça eşya gönderimi olsun, ister İstanbul Ayvalık parça eşya taşıma; ister Ayvalık şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Ayvalık evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Ayvalık parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz.

Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı, sigortalı şekilde, Ayvalık evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil; Ayvalık parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Ayvalık nakliyat ile yararlanabilirsiniz.

Ayvalık Parça Eşya Taşıma Balıkesir
Ayvalık Parça Eşya Taşıma ile Parça Eşya Nakliyat ve Komple Evden ev taşımacılık

Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Ayvalık ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Parça eşya taşıma fiyatları Ayvalık, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Whatsapp 0541 565 43 20 numaradan veya 0216 565 43 19 ofis numaramızdan mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Ayvalık eşya gönderimleriniz, sorularınız ve fiyat teklifi almak için ulaşabilirsiniz.