Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Bağcılar Eşya Depolama firması, İstanbul Bağcılar Ev Depolaması çözümleri ile evden depoya ve sonra yeni adresine ulaşıncaya kadar sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul’da her iki yakada bulunan depolarımız ile ürünlerinizi yeni adreslerine ulaşıncaya kadar güvenli olarak depoluyoruz.

Bağcılar Ev Depolama fiyatı konusunda sizlere hem avrupa yakası hem anadolu yakasındaki güvenlikli eşya depolarımızla hizmetinizdeyiz. Eşya depolama ihtiyaçlarınıza sigortalı depolarda, size özel alanlarda saklanılması ve yeni adresine ulaşıncaya kadar hem uygun koşullarda saklıyoruz.

Ev ürünleriniz veye ofis ürünleriniz dışında kurumsal firma ürünlerinin depolanması konusunda da sizlere çözümler sunuyoruz. Firmamız Murat Nakliyat Eşya depoları ile İstanbul’un iki yakasında kiralık depo çözümleri sunmakta.

Bağcılar mahallelerinden alınan ürünleriniz depolarımızda saklanır, sigortalı depolama, güvenlikli eşya depolarımızda saklanır. Yeni adresleri ve sizlerin belirlediği sürelerde, aylık, üç aylık, altı aylık, yıllık gibi sürelerde ürünleriniz depolanır. Yeni taşınılacak adrese depodan taşınması sağlanır.

En uygun fiyatlı kiralık ev deposu fiyatları için; bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.