Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Balçova Asansörlü Nakliyat; İzmir ili Balçova ilçesinde asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile sizlere; güvenli, sigortalı evden eve nakliyat çözümleri sağlıyoruz.

İzmir Balçova Asansörlü Evden Eve Nakliye hizmetlerimiz; evden eve taşınacak ürünlerin, kapıdan kapıya, montaj ve kurulum dahil tüm detayları ile eşyalarınızı yeni adresine sorunsuz ulaştırıyoruz.

Asansörlü nakliye; dar merdivenleri bulunan binalarda ürünlerin indirilmesi veya çıkarılması aşamasında hasar almasını engeller. Asansör bina dışına kurularak, balkon, çatı veya pencere üzerinden ürünlerinizin direk nakliye araçlarına indirimlesini ve eve çıkarılmasını sağlar.

Balçova Asansörlü taşımacılık; bina asansörü kullanımı yasak olan binalarda, ürünlerin indirilmesi ve çıkarılması için sizlere en güvenilir yöntem olarak sunulur. Ev eşyalarınız sökülür, ambalajlanır ve asansör yardımı ile araçlara ve sonra araçlardan çıkacağı kata ulaştırılır.

İzmir şehir içi ve şehirler arası asansörlü taşıma hizmetimiz tüm ülke genelinde geçerlidir. İzmir Asansörlü Nakliyat Balçova ilçesinden İzmir şehir içi veya Türkiye geneline tüm illerimizde geçerlidir.

Fiyat teklifleri için Whatsapp numaramız; 0541 565 43 20 bizlere ulaşabilirsiniz.