Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Parsiyel eşya gönderimi, ister tek parça veya birden fazla parça eşya gönderimi olsun; Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere; İstanbul Balıkesir haftalık nakliyat seferleri düzenliyoruz. Balıkesir ili içinde tüm şehiriçi ve şehirlerarası parça eşya nakliye olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Balıkesir evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş ile düzenli seferlerimiz ile Balıkesir Parsiyel eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı evden eve teslim ile, sökülmesi, ambalajlanması, taşınması ve gideceği yerde kurulumuna kadar, tüm parça eşya taşıma süreci ile yeni adresine; sigortalı olarak teslim ediyoruz.

Balıkesir parça eşyalarınız tüm yurt geneline evden eve nakliyat asansörlü nakliyat gibi seçenekler ile; en uygun Balıkesir İstanbul parça eşya fiyatı Murat Nakliyat aracılığı ile alabilirsiniz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Balıkesir parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta.

Parsiyel eşya taşıma fiyatları Balıkesir, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz; en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için websitemizden, nakliyat teklifi al sayfamızdan veya 05415654320 whatsapp numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

https://muratnakliyat.com/nakliyat-teklif-formu