Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Balya evden eve parça eşya nakliyat; İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Balya parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz, eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız; ambalajlı, sigortalı şekilde, Balya evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Tek parça veya birden fazla parça eşya taşıma hizmeti Balya İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz haftalık İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Balya evden eve parça eşya gönderimi olsun; ister İstanbul Balya parça eşya taşıma, ister Balya şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak Balya parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Balya ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Balya ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Parsiyel eşya taşıma fiyatları, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için aşağıdaki nakliyat formunu doldurmanız veya 05415654320 whatsapp numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

https://muratnakliyat.com/nakliyat-teklif-formu