Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Banka Nakliyat, Banka Nakliyesi konusunda sizlere Banka Taşımacılığı desteği sağlıyoruz. Kurumsal firmalara taşımacılık çözümleri üreten Murat Nakliyat, ülkemizdeki bankaların ihtiyaçlarına yönelik nakliye çözüleri üretiyor.

Banka nakliyesi, özen isteyen, aynı derecede tecrübeye sahip firmaların yapabileceği bir hizmettir. Bankaların, kurumsal satın alma ürünleri, şubeler arasında eşya taşıma, şube komple nakliyesi gibi tüm kurumsal taşımacılık hizmetlerini yerine getiriyoruz.

Kurumsal Banka Taşıma

Öncelikle gerekli ekspertiz çalışması yapılıp, siz değerli müşterimize sunulur ve iş koordinasyonu hazırlanıp özenle nakliye işlemine başlanır.

Banka Taşımacılığı
Banka Taşımacılığı

Elektronik cihazlar özel korumalı ambalajlarda, kasa, bankamatik ATM gibi diğer önemli parçalar ise tamamen işlevlerine uygun araç ve ambalajlarla taşınmaktadır. Banka bilgisayarları ve klimaları ve masa ekipmanları dışında değerleri ürünler ve hasar görmemesi gereken evraklar içerir. Firmamız tüm uzmanlığı ile 30 yılı aşkın süredir banka nakliyatı ve kurumsal firma taşıma işlemlerinde uzmandır.

Banka nakliyesi hız ve koordinasyon isteyen bir iş olmakla birlikle bizler için uzmanı olduğumuz bir hizmete dönüşmüştür. Kurumsal banka şubesi taşıma firma olarak tüm ürünlerin şubeden sökülmesi, ambalajlanması, sigortalanması ve sözleşmeli olarak yeni adresine ulaşmasını kapsar. Yeni yerinde ekibimiz ve uzman montaj elemanlarımızla banka nakliyesi gerçekleştirilir ve ürünler kurulumuna kadar yapılır.

Sorularınız ve fiyat teklifleri için; bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp veya 0216 565 43 19 ofis numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal banka nakliyat hizmetimiz için ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.