Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Bayrampaşa Eşya Depolama firması, İstanbul Bayrampaşa Ev Depolama hizmetleri ile sigortalı ev depolama çözümleri. Avrupa yakasında yer alan eşya depolamarımız ile İstanbul Bayrampaşa ev depolama çözümlerimiz; en uygun fiyatlı kiralık ev eşya deposu sağlamakta.

Bayrampaşa Ev Depolama konusunda sigortalı, kapalı, güvenlikli ürünlerinizi istediğiniz sürede kiralık depolarımızda tutabilirsiniz. Ev deposu ile ürünleriniz yeni adreslerine ulaşıncaya kadar; aylık kiralık depolarda saklanır. Yeni adresine evden eve çözümlerimizle ulaştırılır.

Bayrampaşa Eşya Deposu fiyatı Murat Nakliyat Depoları ile sizlerin isteklerine uygun şekilde, süre sınırlaması olmadan istediğiniz zaman diliminde ürünleriniz, ev, ofis eşyalarınızın depolanmasını sağlıyoruz.

İstanbul’da bulunan depolarımızda, ürünleriniz size özel kapalı alanlarda saklanır. Bayrampaşa özellikle avrupa yakasında bulunan depolarımızda ürünlerinizi evinizden, ofisinizden veya firma depolarınızdan alıyoruz, yeni adresine ulaşıncaya kadar depolayıp, yeni adresine ulaştırıyoruz.

Fiyat teklifleri için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.