Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Beyaz Eşya Taşımacılık; tüm Türkiye genelinde parça eşya taşımacılık hizmetlerimiz arasında yer alan, şehirler arası ve şehir içi beyaz eşya taşımacılığı yapmaktayız. Küçük nakliye işleri olarak adlandırılan, parça eşya nakliyesi alanlarından tek parça beyaz eşya ve komple beyaz eşya gönderimi sağlamaktayız.

Beyaz eşya taşıma aparatı ile ürünlerinizi nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya taşıma teknikleri ile ürünlerinizin evinizden alınıp yeni adresine kurulumuna kadar hizmet sağlıyoruz.

Beyaz eşya taşımacılık

Beyaz Eşya Taşımacılığı
Beyaz Eşya Taşıma

Beyaz eşya nakliyesi; evinizde yeni veya eski kullanımda olan buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi; set üstü ocak gibi ürünlerin evinizde sökülmesi, ambalajlanması ve yeni adresinde kurulmasına kadar olan taşınma işlemini kapsamaktadır.

Beyaz eşyalarınızı ister parça parça, ister komple olarak taşınta bilirsiniz. Parça eşya nakliye hizmetimiz ayrıcalığı ile ürünleriniz İstanbul, Ankara, İzmir, Ayvalık, Bodrum, Bursa, Balıkesir başta olmak üzere tüm Türkiye geneline gönderimi sağlanır.

Yazlık ve villa taşıma gibi olanaklar ile ürünlerini ister yeni evinize, ister yazlıklarınıza nakliyesini yapıyoruz. Uzman ekibimiz ürünlerinizi montajına kadar tüm aşamaları yerine getiriyor. Sözleşmeli ve sigortalı olarak nakliyesini yapıyoruz.

Evinizde yer alan veya yen ev kuracağınız zaman çeyiz eşyaları taşıma gibi konularda; kargo firmalarının taşımadığı ve kurum gibi hizmetler alamadığınız tüm beyaz eşyalarınızı yeni adresine taşıyoruz. Kombi, fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı başta olmak üzere eşyalarınızı sigortalı olarak tüm Türkiye geneline nakledilmesi ve evinizde kurulmasını sağlıyoruz.

Kargo firmaların taşımayı kabul etmediği; beyaz eşyalarınızı daha ekonomik olarak parsiyel (parça eşya) olarak naklini gerçekleştiriyoruz. Güvenli ve sigortalı beyaz eşya gönderimi ile en uygun şekilde nakliyatı sağlanır. 30 yıllık taşıma sektöründeki tecrübemizle, beyaz eşya nakliye fiyatı konusunda en uygun teklifi almak için; bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ofis numaramız olan; 0216 565 43 19 telefondan bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabilir; fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.