Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Parsiyel parça gönderimi, Bigadiç İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz; haftalık İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Bigadiç evden eve parça eşya gönderimi olsun; ister İstanbul Bigadiç parça eşya taşıma, ister Bigadiç şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Bigadiç evden eve parça eşya nakliyat; İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş, Bigadiç parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı, sigortalı şekilde, Bigadiç evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Bigadiç parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta.

Parsiyel eşya taşıma fiyatları, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma; fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için 5415654320 numaralı whatsapp veya aşağıdaki forumu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

https://muratnakliyat.com/nakliyat-teklif-formu