Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Parsiyel eşya için, Burhaniye İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz; haftalık İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Burhaniye evden eve parça eşya gönderimi olsun; ister İstanbul Burhaniye parça eşya taşıma, ister Burhaniye şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun; tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz.

Burhaniye evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Burhaniye parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı; sigortalı şekilde, Burhaniye evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Burhaniye parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Burhaniye ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Burhaniye ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Parsiyel eşya taşıma fiyatları Burhaniye; Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde; en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için 05415654320 numaralı Whatsapp hattımızdan; veya sitemiz üzerinden teklif almak için tıklayın!