Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Bursa evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Bursa parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. İstanbul Bursa parça eşya taşıma hizmetimiz ile güvenli parça eşya taşımacılığı ile en uygun fiyatı almak için bize ulaşın.

Tek ürün veya birden fazla parça eşyanız taşıma hizmetimizden, Bursa ilimizdeki tüm ilçelerde geçerlidir. Bursa şehiriçi veya parça eşya taşıma, ister Bursa şehirlerarası parça eşya nakliyatı olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Bursa parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri; Bursa ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Parça eşya taşıma fiyatları, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parsiyel taşımacılık fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için en ucuz nakliye teklifi veren firma, nakliyat teklif formu ile veya 0541 5654320 whatsapp numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.