Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Erdek şehiriçi ve şehirlerarası parça eşya gönderimi, tek ürün veya komple ev, ofis, villa, yazlık taşıma; parça eşya gönderimi hizmeti; Erdek İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat; hizmetimiz haftalık İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Erdek evden eve parça eşya gönderimi olsun; ister İstanbul Erdek parça eşya taşıma, ister Erdek şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Erdek evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Erdek parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz, eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı, sigortalı şekilde, Erdek evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Erdek parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Erdek ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Erdek ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Parsiyel eşya gönderim fiyatları; Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz; en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için Whatsapp 0541 56543201 numaralarımızdan veya nakliyat fiyat teklif forumu ile bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı fiyat teklifi alabilirsiniz.