Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Evden eve nakliyat nasıl oluyor? Evden eve taşımacılık konusunda merak edilenler ve evden eve nakliyat nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmelidir?

Ev taşıma konusu bir çok ailenin ortak sorunlarının başında geliyor. Evin taşınması, doğru firmanın seçilmesi, ürünlerin hasar almadan yeni yerine ulaşması, mobilyaların sökülmesi ve kurulması gibi bir çok soruyu beraberinde getiriyor.

Çok sık ev değiştirmek zorunda kalan, memurlar, öğrenciler ve kiracılar ilk defa evden eve nakliyat yaptıracaklar; işleyişi merak edenler için bir kaç bilgi hazırladık.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Taşınacağınız yeni evinize ihtiyaç duyulacak doğru hizmeti tesbit etmeniz gerekmekte. Bu konuda teklif almanız ve firmalardan ücretsiz keşif istemeniz gerekmekte. Bu durum sizlere en uygun araç, ekip, ekipman ve asansör gibi detayları belirlenmesi ve taşıma işine göre en uyun koşulların oluşturulmasını sağlar.

Yeni evinizde bina asansörü kullanımı yasak ise, merdivenler dar ve hasar görmesini engellemek adına asansörlü evden eve nakliyat tercih edebilirsiniz. Daha sonra ürünlerinizi kırılacaklar, montajlanacak mobilya gibi ürünler gibi gruplara ayırmalısınız. Montaj ve kurulum gereken taşımalarda ekibinde mobilya ustası barındıran nakliye firması tercih etmeniz gerekmekte. İhtiyacınız olan evden eve işlemi için doğru ekibe sahip firmayı bulmak, onlardan taleplerinize en uygun çözümleri sunmasını istemelisiniz.

Sorunsuz ve güvenli şekilde yeni evine taşınan ürünler, hasarsız olarak taşınır. Hasar aşamalarında ise sigorta ile karşılanır. Ev taşıma aşamasında sizlere ise değerli eşyalarınızı almak, yeni adresinizde taşıma aşamalarında bulunmak kalır.

Tüm detayları ve incelikleri ile evden eve taşıma deneyim ve uzmanlık isteyen bir meslek. Murat Nakliyat olarak 30. yılı aşkın zamandır değerli müşterilerimize evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız.

Bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramızdan ulaşabilir, sorularınız ve teklif almak için tüm mesajlarınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.