Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Evden eve nakliyat platformu, son zamanlarda oldukça fazla duyduğunuz kelimelerden. Peki bu nakliye platformları ne işe yarıyor?

Nakliye sektörü oldukça fazla seçeneğe sahip, bir çok firma ise mevcut kapasitesi dışında işlerin içine girmekten çekinmiyor. Bu nedenle sektörde oluşan olumsuzluklar insanları farklı arayışların içine itiyor. Bu durumda ise devreye evden eve nakliyat plafromları devreye giriyor.

Platformlar; nakliye sektöründe firmalar ile nakliye hizmetine ihtiyaç duyan müşterileri bir araya getiriyor. Aracı olan platformlar ise bu işten komisyon kazanmakta.

Teknoloji gelişmesi ilede bu durum, bazı kullanıcıları memnun etmiş olsada, yine bir çok sorun devam etmekte. Platformlar sadece müşterinin taleplerini firmalara ulaştırarak komisyon hesabı yapmakta. Bu aracı kurumlar talepleri karşılayıp, karşılamayacaklarına bakmaksızın daha fazla kazanmak için tüm başvuruları olumlu değerlendirmekte.

Müşteri olarak sadece, bir yorum yazma hakkınız sizi güvenli, sorunsuz nakliye hizmeti alacağınıza inandırmakta. Ancak burada önemli olan bu komisyonunda yapılan işe yansıtılması ile mevcut fiyattan daha fazla ücret ödemiş oluyorsunuz. Birçok küçük nakliye firması buralardan iş yaparak, sizin tam ihtiyacınız dışında işleri; en az masraf ile yapmaya çalışmakta, buda sizlerin taşınma sırasında oluşacak sorunlarınızı engellemektedir.

Tabiki bu işlerin içinde işlerini iyi yapan firmalar, ve sistemi kullanan kullanıcılar bulunmakta. Tıpki platform dışında firmaların sizlere daha uygun fiyat veren, ihtiyacınız ile uyumlu araçlara, ekibe sahip firmaların olduğu gibi.

Bizler Murat Nakliyat olarak, sizlere nakliye platformları dışında güvenilir, sigortalı, asansörlü, parça ve parsiyel taşıma hizmeti sunuyoruz. Ofisimizi ziyaret edebilir; bizlerden ücretsiz teklif ve keşif isteyebilirsiniz. Bunun için bizlere Whatsapp: 05415654320 numaramızdan veya aşağıdaki linkten teklif alabilirsiniz.

https://muratnakliyat.com/nakliyat-teklif-formu