Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Fuar taşımacılığı; Fuar Malzemeleri Taşıma Hizmeti ile Uluslararası Fuar Taşıma konusunda uzman Yurtdışı fuar nakliyat hizmetleri Fuar Lojistik çözümleri sunmaktayız. Fuar Nakliyat hizmetlerimiz yurt içi fuar taşıma başta olmak üzere tüm fuarcılık nakliyesi hizmetlerini kapsamakta.

Türkiye fuar taşımacılığı ile İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya başta olmak üzere yurt içi fuarlarının nakliye ve taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Fuar, sergi, kongre, stant nakliyatı ile fuar alanlarına taşınacak firmanızı en uygun koşullarda, sigortalı, sözleşmeli olarak taşıyoruz. Fuar nakliyesi oldukça uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir alandır. Nakliye firmaları tarafından deneyimi olmayan, bu alanda hizmet vermeyen firmaların, teknik yeterliliği ve araçları size doğru hizmeti sağlamak için yetmeye bilir.

Murat Nakliyat Fuar nakliye çözümleri ise; kurumsal firmanızı tanıtacağınız yerli ve yabancı fuarlarda sizlere 30 yılı aşkın süredir tecrübeli hizmetler sunmakta.

Fuar Taşıma

Uzmanlık isteyen alanlardan birisi olan, gerekli araçlara sahip olmayan ve deneyimsiz firmalar tarafından detaylı olarak uygulanamayacak özel bir nakliye türüdür. Fuar firmanın kuracağı stand ve gerekli ürünlerin demonte olarak fuar alanına taşınması, kurulması ve kaldırılması amacı ile yapılır. Özel uzman ekip, montaj elemanları ve taşıma personelleri dışında, büyük kamyon, kamyonetlerin yanı sıra, vinç, forklift, asansörlü nakliyat gibi araçlara ihtiyaç duyulmakta.

Firmamız sizlere tüm detayları hazırlar ve fuar alanına zamanında ulaşmanızı, montajı ve kurumsal kimliğinize uygun alanları oluşturmanızda sizlere yardımcı olur.

Sigortalı fuar nakliyesi ile oluşa bilecek hasarların tazmini ve sözleşmeli kurumsal taşıma olanakları ile ihtiyacınız olan fuar lojistik hizmetini sağlıyoruz. Uluslararası fuar nakliyatı ise yurt dışında yer alan fuarlar için firmanızın katılacağı yeni fuarlara, sergilere, kongrelere taşıma işlemlerimizle yurtdışı fuar lojistiği sağlamaktayız.

Fuar Taşıma
Fuar Taşımacılığı

Fuarlara taşıma konusunda sizlere ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan; 0216 565 43 19 numaralı ofis numaralarımızdan bizlere mesai saatlerimiz içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bu hizmetler dışında kurumsal firmanızın ofis ve şube taşıma işlemlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Ofis taşıma konusunda sorularınız ve fiyat teklifi için yukarıda yer alan numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.