Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Hastane Taşıma firması olarak; Türkiye genelinde şehir içi şehirler arası Muayenehane Taşıma ile Özel Diş Hekimi Taşıma Sağlık Ocağı nakliyesi ve Poliklinik Taşıma ile sağlık sektörüne özel nakliyat hizmetleri.

Hastane nakliyat konusunda uzmanlık isteyen bir taşıma olanı sağlayan firmalar aracılığı ile yapılmalıdır. Teknik ürünlerin; kimyasal ilaç ve diğer ürünlerin taşınması ve hastane nakili ile yeni yerinde kurulmasına kadar tüm detaylar hastane taşımacığı içinde yet almaktadır.

Hastaneler, Poliklinikler ve Rehabilitasyon merkezi gibi oldukça pahalı cihazlara sahip sağlık sektörü taşımacılık konusunda oldukça dikkatli paketleme, ambalajlama yanı sıra, uzman ekip tarafından cihazların sökülmesi, kurumlası ve sigortalanması gerekmektedir.

Muayenehane Nakliyat

Muayenehane Taşıma
Muayenehane Taşımacılığı

Özel olarak açılan veya kamu kurum ve kuruluşlarının muayenehane taşımacılık hizmetleri, tüm Türkiye geneline şehir içi ve şehirler arası olarak gerçekleştirilmektedir. Özel Muayenehane Taşımacılık ile cihazların v ekipmanların sözleşmeli, sigortalı ve ambalajlı olarak yeni adresine sorunsuz taşınmasını sağlıyoruz.

Diş Hekimi Taşımacılığı

Diş Hekimi Taşıma
Diş Hekimi Taşımacılığı

Diş hekimleri, kendilerine ait muayenehanelerinden taşınması sırasında konusunda uzman ve tecrübeli nakliye firması aramakta. Murat Nakliyat olarak 30 yılı aşkın süredir sektöre hizmet vermekteyiz. Diş hekimleri için nakliye çözümleri sunuyoruz. İster şehir içi ister şehirler arası diş hekimi nakliye hizmetlerimiz ile sigortalı ve sözleşmeli diş hekimi taşıma.

Sağlık Ocağı Poliklinik Taşıma

Özel sağlık ocakları ve kamu kurumlarının polikliniklerinin taşınması, uzman ekibimizle, sigortalı ve sözleşmeli olarak yapılmakta. Uzman taşıma personeli ve cihaların yüksek katlara nakliye asansörü ile taşıması gibi tüm detayları ile hastane nakliyesi gerçekleştiriyoruz. Kurumsal firmalar ve özel hastane taşıma ile kurumsal firmalara en uygun nakliye çözümlerini sunuyoruz.

Murat Nakliyat olarak kurumsal hastane ve sağlık ocakları gibi tüm sağlık sektörüne uygun nakliye araçlarımız, asansörlerimiz ve teknik elemanlarımızla sorunsuz nakliye hizmetini 30 yıldır sağlıyoruz.

Firmamızdan teklif almak veya ücretsiz keşif için; bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan veya 0216 565 43 19 ofisimizden gün boyunca ulaşabilirsiniz.