Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Havran evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Havran parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı, sigortalı şekilde, Havran evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak Havran parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Havran ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Havran ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Tek parça veya birden fazla parça eşya taşıma hizmeti Havran İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz haftalık İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Havran evden eve parça eşya gönderimi olsun, ister İstanbul Havran parça eşya taşıma, ister Havran şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz.

Parça eşya taşıma fiyatları, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için Whatsapp: 0541 565 43 20 bizlere ulaşabilirsiniz.