Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

İstanbul eşya depolama; ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz, parça eşyalarınız ve kolileriniz için depolama hizmeti sunmaktayız. Depolama ihtiyacınıza yönelik çözümlerimizle, kapalı oda düzeni eşya depolarımız ile ürünlerinizin güvenli, hijyenik ortamlarda saklanılmasını sağlıyoruz.

Eşya depolarımız İstanbul Avrupa yakası tüm ilçeleri ile, İstanbul Anadolu yakasındaki ilçelerde geçerli olmak üzere hizmet vermekte. Fazla eşyalarınız, yeni ev bulamadığınız dönemlerde, taşınma öncesi eşya barındırma ihtiyaçlarınız gibi durumlarda; İstanbul ev depolama çözümlerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Parça eşya depolama, tek parça ve birden fazla ürünlerinizin; günlük, haftalık, aylık gibi sürelerde saklanılmasını ve korunmasını amaçlar. Bu hizmetimiz ile eşyalarınız evinizden ekibimizce alınır, sarılması ambalajlı olarak sigortalanması ve eşya depolarımızda muhafaza edilmesi sağlanır. Dilediğiniz zaman ise yeni adresine ulaştırılması evden eve nakliyat çözümlerimiz ile gerçekleştirilir.

İstabul Ofis depolama; ofis değişikliği aşamalarında veya il dışına taşınma sırasında eşyalarınızın depolanma ihtiyaçlarına uygun çözümler sağlıyoruz. Ofis ürünleri depolama, ticari malların depolanması ve araç ve makine gibi ticari üretim araçlarının depolanması; için sizlere çözümler üretiyoruz.

İstanbul koli depolama; fazla gelen ürünlerinizi, koli bazında depolatmanızı sağlayan hizmetimizle, ürünlerinizi koli ebatlarında depolanmasını sağlıyoruz. Bir çok kişi atmaya kıyamadığı, taşınması için ileride kullanacağı, oda değişikliği, çocuk odası ürünleri gibi daha sonra kullanmayı düşündüğü ürünlerini koli depolama hizmetimizle korunmasını sağlıyor.

Eşya depolarımızla ürünlerinizi sizlere ait odalarda, güvenlikli, sigortalı ve temiz ortamlar ile saklanılması düşünülen tarihe kadar korunmasını sağlıyoruz. Ev eşyalarınızın tümü veya bir bölümü fark etmeksizin ürünleriniz yeni adreslerine gidinceye kadar güvenli şekilde sizlere ulaşmayı bekler.

Eşya Depolamaya kimler için öncelikli;

Murat Nakliyat Depolama hizmetlerimiz ile personelimiz ücretsiz keşif, eşya depolama sigortası, depolarımızın kalacağı süreye göre sizlere İstanbul eşya deposu fiyatlarımızı en uygun avantajlar ile sunmakta. Sizde depolama hizmeti için; Whatsapp: 0541 565 43 20 numaramızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz online olarak sitemiz üzerinden nakliyat teklif forumu aracılığı ile teklif isteyebilirsiniz. Teklif almak için tıklayın!