Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmeti ile Ev eşyalarınız, kurumsal ürünleriniz ve tek parça veya bir çok parça eşyanızı yeni adresine sigortalı ve güvenceli olarak ulaştırıyoruz. İstanbul parsiyel eşya nakliyat; ürünlerinizi ambar mantığı ile toplanılarak yeni adresine ulaştırma hizmetidir.

Firmamız Murat Nakliyat, parça eşya taşımacılık hizmetlerinde İstanbul’da 30 senedir hizmet vermekte. İstanbul ülkemizin en büyük kentlerinden birisi, oldukça faz konuk ve taşınma ihtiyacı doğmakta; kargo firmaları ise boyut olarak; daha küçük boyutlarda ürünleri taşımakta. Çamaşır makinesi, koltuk takımı, buz dolabı gibi ürünlerin kargo ile gönderimi oldukça yüksek fiyatlara gerçekleşmekte. Bu durumlarda firmamızın sunduğu parça eşya nakliye çözümleri size yardımcı oluyoruz.

İstanbul’da tek parça veya birden fazla eşyanızı şehir içi veya şehirler arası olarak gönderebilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Parça Eşya Nakliye
İstanbul Evden Eve Parça Eşya Taşıma

İstanbul Şehir içi Parça Eşya Taşıma

İstanbul şehir içinde parça eşyalarınızı göndermek için, ürünlerinizi evinizde alıyoruz, ambalajlanması, nakliye sigortası ve sözleşme güvencesi ile yeni adresine naklediyoruz. Yeni yerinde kurulum gerektiren ürünlerin montajı firmamızın uzman personelleri tarafından yapılarak teslim edilir.

İstanbul içi parça eşya taşımacılık hizmetleri kapsayan ilçeler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu dahil olmak üzere tüm İstanbul geneline parça eşya nakliyat hizmetimiz bulunmakta.

Sizde ürünlerinizi en uygu fiyatlara şehir içinde ulaştırmak isterseniz; İstanbul şehir içi parça eşya nakliyat hizmetimizden faydalana bilirsiniz.

İstanbul Şehirler arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul’dan diğer şehirler arası eşya gönderimi hizmetimiz; parça eşyaların evinizden alınması, sökülmesi, ambalajlanması, nakliye sigortasının yapılması ve taşıma sözleşmesi ile taşınmasını kapsar. Ürünlerinizi İstanbul’dan tüm Türkiye geneline; şehir fark etmeksizin parça ev eşyası gönderiyoruz. Eşyalarınız araçlarımızda yer alan uzman ekipler tarafından montajı dahil tüm çözümleri sunmaktadır.

Sizde İstanbul şehirler arası parça eşya taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak, bilgi almak ve fiyat teklifleri için bizlere; 0541 565 43 20 whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma İstanbul‘da başta olmak üzere gidiş, geliş olarak tüm ülke geneline yazlık, ofis, kurumsal firma; ev gibi taşınacak ürünlere özel araçlar, personel ve ambalaj malzemelerimiz ile hizmetinizdeyiz. Murat Nakliyat olarak güvenli taşımacılık ilkelerimiz ile şehirin tüm noktalarından ülkenin tüm noktalarına parça ev eşyala taşımacılık çözümleri ile yanınızda.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılık
İstanbul Parça Eşya Taşıma

Sizde daha fazla ücret ödemeden, parça ve komple eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız; 0216 565 43 19 numaralı ofisimizden mesai saatleri içerisinde bilgi alabilirsiniz.