Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Tek parça veya birden fazla parça eşya taşıma hizmeti; İvrindi İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz haftalık, İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir İvrindi evden eve parça eşya gönderimi olsun, ister İstanbul İvrindi parça eşya taşıma; ister İvrindi şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

İvrindi evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş İvrindi parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz, eşyaların evinizde ambalajlanması; taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız; ambalajlı, sigortalı şekilde, İvrindi evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak İvrindi parça eşya taşımacılığı hizmetimizden; en uygun fiyat İvrindi ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile İvrindi ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta.

Parça eşya taşıma fiyatları; Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için Whatsapp: 0541 565 43 20 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online nakliyat teklifi almak için tıklayabilirsiniz.