Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Kadıköy Parça Eşya Taşıma; İstanbul Kadıköy Parça Eşya Taşımacılık hizmetlerimiz ile Parça ev eşyalarının taşınmasını sağlıyoruz. Parça Eşya Nakliyesi için Kadıköy şehiriçi ve şehirlerarası Kadıköy Parça Eşya Nakliyat çözümleri sağlıyoruz.

Kadıköy şehiriçi ve şehirlerarası parça eşya taşıma konusunda, İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere; tüm Türkiye geneline parça eşya nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Evinizde göndermek istediğiniz parça eşyalarınızı yeni adresine evinizde alıyoruz, yeni yerine kurulum gerektirin ürünlerin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya, mobilya gibi kurulum gerektiren ürünler için mobilyacı personellerimiz ile parça eşyanızı evinizden alıp, kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Firmamız Murat Nakliyat, Parça Eşya Taşıma konusunda 30 yılı aşkın süredir uzman olarak hizmet vermekte. Parça eşya nakliyesi için sigortalı taşıma ve sözleşmeli nakliye sunuyoruz.

İstanbul parça eşya konusunda uzman ekibimiz, küçük araçlar, büyük araçlar ve ihtiyacınız doğrultusunda İstanbul şehiriçi ve tüm yurt geneline parça nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Kadıköy ilçemizden tüm Türkiye geneline ulaştırıyoruz.

Kadıköy Parça Eşya Taşımacılık

Kadıköy eşya taşıma için, yukarıda yer alan mahaller başta olmak üzere, tüm il ve ilçelerimizden parça eşyalarınızı alıp yeni adresine ulaştırıyoruz. Sigortalı parça eşya nakliyatı ve sözleşmeli parça eşya taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Eşyalarınızı ister yeni evinize, ister çevrenizdeki insanlara, ister yazlığınıza gönderin, en hesaplı ve uygun parça eşya nakliyat fiyatı ile Kadıköy parça eşya nakliyatını sizlere güvenle sağlıyoruz.

Türkiye geneline villa, yazlık, kışlık, depo gibi tüm alanlarınıza eşyalarını parça olarak nakledilme hizmeti Murat Nakliyat güvencesi ile gerçekleşmekte. Sigortalı olarak, uzman ekibimizle, kurulum ve montaj dahil ücretlendirme ile ürünleriniz yeni yerine ulaştırılır.

Kadıköy Parça Eşya Taşımacılık
Kadıköy Parça Eşya Taşımacılık

Kadıköy Parça Eşya Taşıma Fiyatı

Parça eşya taşıma fiyatı, ürünler göre değişiklik göstermektedir. Sizlere daha iyi hizmet ve en uygun fiyatlı parça eşya taşıma firması olarak Kadıköy’de hizmet vermekteyiz. Bizlere aşağıda yer alan whatsaap ve ofis numaralarımız dışında, büromuzu ziyaret ederek fiyat teklifi ve iş planı isteyebilirsiniz.

Sizlere en uygun fiyat teklifi ve ücretsiz ekspertiz dışında, Whatsapp hattımız; 0541 565 43 20 numaradan veya 0216 565 43 19 ofisimizden bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.