Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Kepsut parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Kepsut ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Kepsut ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta.

Tek parça veya birden fazla parça eşya taşıma hizmeti; Kepsut İlçesi Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis parça eşya nakliyat hizmetimiz haftalık İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Kepsut evden eve parça eşya gönderimi olsun; ister İstanbul Kepsut parça eşya taşıma, ister Kepsut şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Kepsut evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Kepsut parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı, sigortalı şekilde, Kepsut evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Parça eşya taşıma fiyatları Kepsut, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için Whatsapp: 0541 565 43 20 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.