Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Marmara Parça Eşya Taşıma, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş, parsiyel eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız; ambalajlı, sigortalı şekilde, Marmara evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Tek ürün veya birden fazla eşya taşımacılık hizmeti; Balıkesir ilimizdeki tüm ilçelere ev ofis evden eve nakliyat hizmetimiz; haftalık, İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat seferlerimiz de geçerlidir. Balıkesir Marmara evden eve parsiyel nakliye gönderimi olsun, ister İstanbul Marmara parça eşya taşımacılık; ister şehirlerarası nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak Marmara parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat Marmara ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları; arasında düzenli seferleri ile Marmara ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta.

Parça eşya taşıma fiyatları, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda; benzersiz en ucuz parsiyel eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Marmara Parça Eşya Taşıma
Marmara Parça Eşya Taşıma

Teklif almak için whatsapp: 0541 565 43 20 bizlere ulaşabilirsiniz.