Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Paketleme ve Ambalajlama konusuna olduka önemli. Taşıma işlemlerinin en hassas ve özen gösterilmesi gereken konularının başında geliyor. Kaliteli ambalaj malzemeleri, paketleme için uzman elemanlar, ürünlerinize göre dolaplar, ambalaj ürünleri ve araçların olması gerekmekte. Hasar almadan ürünlerin taşınması ve sizlere daha rahat bir taşınma sunmak adına bu konuya oldukça fazla önem gösteriyoruz. Eşyalarınızı en iyi korunacak, yolda hasar almadan yeni evinize ulaştıracak çözümler üretiyoruz. Paketleme hizmeti ve Ambalajlama hizmetimiz tüm evden eve nakliyat, parça eşya taşıma ve eşya depolama çözümlerimizde sunulmakta. Sizde ürünlerinizi en güvenli şekilde taşınması için eşya ambalajlama paketleme hizmetlerimizden yararlanın. Taşımanın en önemli noktalarından birisi ürünlerin kategorilerine göre, özel ambalajlar ve paketler ile taşınmasını sağlamaktır.

Murat Nakliyat tüm taşıma işlemlerinizde eşyalarınızı paketlemektedir. İstanbul Nakliyat, İzmir Nakliyat, Ankara Nakliyat gibi tüm Türkiye geneline yapacağınız taşımalar için nakliyat paketleme sistemi kullanmaktayız.

Evden eve eşya paketleme; özellikle kırılacak eşyaların daha dikkatli taşınması, korunması ve ambalajlarında kullanılacak malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Firmamız sizlere en kaliteli taşınma, güvenli ve sigortalı evden eve nakliyat dışında ambalajlama hizmeti sunar.

Evden Eve Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama

Evden Eve Eşya Paketleme
Eşya Paketleme Hizmeti

Eşyalar sınıflarına göre ayrılır, mobilya ve beyaz eşyalarınız uzman ekibimizce sökülür. Kaliteli koruyucu ambalajlar ile çift katlı patpatlar, kalın filmler çekilir. Tüm parçaları hasar görmecek şekilde asansörlü nakliyat ile araçlarımıza indirilir. Elbiseleriniz için askılıklı taşıma hizmeti, mutfak ürünleriniz için özel sarılan eşyalarınız, ahşap korumalı kutularda taşınır.

TV, Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, vb beyaz eşya taşıma ve özel ürünleriniz piyano taşıma gibi tüm farklı ekipman ve araç gerektiren taşımalarınız için çözümler sağlıyoruz. Paketleme ve taşıma işlemleri öncesi, sözleşmeli ve sigortalı olarak ürünleriniz yeni adresinize ulaştırılmakta.

Eşya taşıma, sökülmesi, montajlanması ve sarılması gibi teknik tüm detaylara uygun şekilde, üzerinde çizilme, kırılma ve darbe alması önleyecek ambalajlar ile parça eşyalarınız sorunsuz nakledilir.

Bizlere 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Mesai saatlerinde Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ofis numaramız olan; 0216 565 43 19 telefondan bizlere mesai saatleri içerisinde ulaşabilir; fiyat teklifi ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.