Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Para Kasası Taşımacılığı oldukça zor ve tecrübe isteyen bir nakliye türüdür. Çelik kasa taşıma ve para kasası nakliyatı oldukça uzmanlık gerektirmektedir. Bir çok firma bu konuda hizmet verse de; doğru ve emin ellerde, tecrübeli ekip ve ekipmanlar ile yapılması gerekmektedir.

Para kasası taşıma hassas özen isteyen, özel bir hizmettir. Evden eve nakliyat firmaları arasında bir çok firma uzman olmadan bu hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Bir çok konuda yetersiz imkanlar ile taşınan çelik kasalar personel yaralanmalarına hatta ölümlere neden olmakta.

Doğru firmadan alınacak para kasası taşıma hizmeti, hem zaman, hem güvenli bir taşınmayı sağlayacaktır. Çelik kasa hacimleri ve ağırlıkları nedeni ile taşınması oldukça zor ürünlerdir. Kurumsal Ofis taşıma ve firma taşınmalarında ihtiyaç duyulan para kasası nakliyesi; asansörlü, vinçli ve taşıma ekipmanları ile uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Kasa Nakliyat

Tekerli ve özel halatlar yardımı ile taşınan kasalar, hacimlerine göre personel, araç ve çıkacağı veya ineceği kata vinç, asansörlü nakliye araçlarımız ile taşınır. Kasa taşıma oldukça zor olmasının yanı sıra, tehlikeli bir işlemdir. Murat Nakliyat Kasa taşımacılığı konusunda 30 yıllık tecrübe deneyime sahiptir.

Ağır olan kasa taşıma, ekipmanlarına sahip firmalar ve uzman ekiplerce yapılmalıdır. Özel olarak gerçekleştirilen bu hizmet en uygun koşullarda, tüm Türkiye genelinde kasa taşıma hizmeti sunmaktayız.

Para Kasası Taşımacılığı
Para Kasası Taşıma

Kuyumcu kasası taşıma, banka kasası, holding ve şirket kasası nakliyatı için firmanızın yeni adresine kasanızı tüm Türkiye geneline şehir içi ve şehirler arası çelik kasa nakliyatı sağlıyoruz. Sizde İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere para kasası nakliyesi için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Ağır kasaların yeni ofis ve şirket binasına ulaştırılması, sözleşmeli ve sigortalı olarak gerçekleşmektedir. Sizde güvenli kasa taşıtmak istiyorsanız uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

En uygun fiyatlı çelik kasa taşımacılığı için; bizlere 0541 565 43 20 whatsapp hattımızdan veya 0216 565 43 19 numaralı ofis hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.