Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Piyano taşıma firması olarak; uzman piyano nakliyesi için firmamız 30 yılı aşkın süredir tecrübesi ile müzik aletleri nakliyatı gerçekleştirmektedir. Piyano taşımacılığı oldukça hassas ve titizlik gerektiren özel bir nakliye hizmetine ihtiyaç duyar. Murat Nakliyat olarak Piyano nakliyesi konusunda İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum başta olmak üzere; şehir içi piyano taşıma ve şehirler arası piyano taşıma çözleri ile hizmetinizde.

Piyano nakliyatı ağırlıkları ortalama 150 kilo ile 450 kiloyu bulan, hasar almaması gereken özel ayarlara sahip bir müzik aleti olarak; taşınması ve nakledilmeside bir o kadar hassas olması gerekmektedir.

Piyano türlerine göre kuyruklu piyano nakliyatı ve kuyruksuz piyano nakliyatı gibi seçenekler ile tüm piyano çeşitlerini taşıma işlemin gerçekleştiriyoruz.

Piyano Nakliyesi

Özel bir çalışma isteyen piyona, hasarsız ve sorunsuz taşımak için doğru firmanın tercih edilmesi önemlidir. Firmamız piyanolarınızı tüm Türkiye genelinde şehirler arası veya şehir içi olarak taşımaktadır. Piyano sarılması, koruyu ambalaj yapılması ve hasarsız olarak sigortalı şekilde taşınmasını sağlar.

Piyano Nakliyesi
Piyano Taşıma ve Nakliyesi

Kuyruklu piyano taşıma için gerekli olan asansörlü taşıma, vinç ve ahşap ambalajlama teknikleri ile piyano sorunsuz olarak yeni adresine ulaştırılır. Piyano taşıma işlemi ihtiyacınıza göre, müzik sergisi, konser ve turne gibi tüm taşınma ihtiyaçlarına uygun olarak sözleşmeli ve sigortalı olarak nakledilir.

Yeni evinize taşınacak, veya stüdyo için, konser ve gösterilere özel olarak taşınması gereken piyanoların, vinçli, asansörlü olarak nakledilmesini sağlıyoruz. Uzman ekibimiz piyano sökülmesi ve montajı dahil, ürünü yeni yerinde kurulumuna kadar tüm detayları gerçekleştirmektir.

Piyano ve ağır müzik aleti sınıfında taşınması özel bir ilgi isteyen, hasar görmeden nakledilmesi gereken piyanolar evden eve olarak veya ihtiyacına yönelik tüm kurum ve kuruluşlara taşınması sağlanır. Konser alanları, yurt içi piyano gönderimi gibi ihtiyaç duyulan alanlara, organizasyonlara ve fuarlara piyanolarınızı güvenli ve hasarsız ulaştırabilirsiniz.

Piyano taşıma fiyatı konsunda teklif almak veya sorularınız için; bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramızdan veya 0216 565 43 19 numaralı ofisimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ücretsiz keşif talebinde bulunabilir; piyano nakliyatı hakkında sorularınıza yanıt alabilirsiniz.