Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Organizasyon Taşıma, Ses ışık sistemi taşıma; konularında uzman çözümler ve tüm Türkiye geneline şehirler arası ve şehir içi organizasyon nakliyat hizmeti. Murat Nakliyat olarak, Işık Sistemi, Organizasyon, Konser, Turne ve Belediye etkinleri, miting; özel açılışlar için taşımacılık çözümlerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ses Işık Sistemi Taşımacılığı

Ses Işık Sistemi Nakliyesi
Ses Işık Sistemi Taşımacılığı

Ses sistemi ve Işık sistemlerinin şehir içi ve şehirler arası olarak taşınması için özel araçlarımızla hizmet sunuyoruz. Ses sistemleri ve ışık sistemleri kurulan alanların taşınma işlemi de oldukça hassas bir işçilik gerektiren, uzmanlık isteyen bir taşıma türü. Özellikle değerli sistemlerin, ışık, aydınlatma ve müzik sistemleri oldukça yüksek fiyatlı ve hasarsız taşınması gereken ürünlerdir.

Firmamız Murat Nakliyat Ses sistemi nakliyat konusunda, uzman ekibini, uygun araç ve koruyucu kasaları; ambalarları ile sözleşme ve sigortalı olarak tazmin garantisi ile ses ışık sistemlerini taşımacıktadır. Şehir içi ses sistemi taşıma ve şehirler arası ses ışık sistemi taşıma hizmetlerimiz; yurt geneline tüm il ve ilçelere ses ışık sistemi nakliyesi sağlıyoruz.

Organizasyon Taşımacılığı

Organizasyon Nakliyat
Organizasyon Taşımacılık

Organizasyon konularında hizmet veren firmalar; kurumsal organizasyon yapan şirketler ve belediye gibi kamu kurum ve kuruluşlarının tüm etkinliklerine organizasyon taşıma hizmeti sağlıyoruz. Özel olarak taşıma isteyen bir konu olan organizasyon taşımacılığı; firmamız aracılığı ile 30 yılı aşkın deneyim ve sigorta güvenceli olarak taşınmakta. Kurumsal kimliğe uygun yeterlilik ve sözleşmeli olarak organizasyon nakliyesi sunuyoruz.

Balo, davet, konser, açılış, kurumsal etkinlikler; belediye organizasyonları, kutlama ve tüm organizasyonlar kapsamında ihtiyaç duyulan nakliye hizmetiniz uzman ekibimiz ve araçlarımız ile sağlıyoruz.

Şehir içi organizasyon taşıma ve şehirler arası organizasyon taşıma hizmetleri; tüm Türkiye genelin de il ve ilçelere organizasyon taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Firmamız çalışmalarında uzman kadrosu ile ürünlerin alınması, ambalajlanması; sözleşmeli ve sigortalı olarak yeni adresine ulaştırılması v kurumlası gibi tüm detayları sizlere sunmakta. Sizlere taşınma işi öncesinde ücretsiz ekspertiz istemek ve iş planı ile nakliyenizi sorunsuz olarak yaptırmak kalıyor.

Sorularınız, ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Ofisimize 0216 565 43 19 sabit hattımızda mesai saatleri içerisinde erişebilirsiniz.