Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Ücretsiz Ekspertiz hizmeti ile Ücretsiz Nakliye Ekspertiz ve Nakliyat Fiyat Teklifi Almak için tüm Türkiye genelinde evden eve nakliyat keşif yapmak, raporlamak ve taşınmacılık teklifi almak için sizlere hizmet sağlıyoruz.

Murat Nakliyat olarak; Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti ile nakliye öncesi doğru bilgilendirme, fiyat teklifi gibi konularda önceden maliyetlendirme ve olası ihtiyaçlar sizlere raporlanır. Evden eve nakliye ve tüm taşınma işlemlerinde daha net fiyat almak için sizlere ücretsiz keşif sağlıyoruz.

Doğru planlama işlemleri ile nakliyenizde olası sorunlar, hasarlar ve en uygun fiyatlı taşıma işlemi için ekspertiz yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi ile müşterinin tüm sorularına cevap verilmiş olur. En doğru şekilde işleyişin planlanması ve nakliye sırasında ihtiyaç duyulacak personel, araçlar, tarih ve kullanılacak malzemelere kadar seçimler detaylandırılır.

Müşteriye sunulan rapor ve fiyat teklifi sonrasında yapılacak işin şeması ve aşamaları belirlenmiş olur. Planlı olarak gerçekleşecek nakliye hizmetimiz için özel ürünler belirlenir, değerli eşyalara sigorta, ambalaj seçenekleri ve farklı taşama çözümleri sunulur.

Taşınma işleri hangi tür olursa olsun, firmamız Murat nakliyat üzerinden teklif talebi ve ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul içi nakliye ekspertiz çalışmalarımız ile hızlı keşif ile raporlama sunuyoruz.

Ücretsiz Nakliye Ekspertiz
Ücretsiz Ekspertiz

Ekspertiz hizmeti almak için bizlere 0541 565 43 20 whatsapp hattımızdan veya 0216 565 43 19 numaralı ofisimizden mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertiz ve nakliye fiyat teklifi almak için bizlere ulaşın!