Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Ula Evden Eve Nakliyat, Muğla Ula Nakliyat çözümleri ile evden eve taşımacılık, sigortalı ve ambalajlı kapıdan kapıya nakliyat. Muğla Evden eve taşımacılık hizmetimiz ile güvenli nakliye.

Ula Nakliyat

Muğla Ula ilçesi ve yukarıda yer alan tüm mahallelerinden Ülke geneline evden eve taşıma hizmeti. Firmamız Yurt genelinden Muğla ilçeleri ve ilçelerinden kalkış seferleri ile yeni taşınacağınız ev; ofis, yazlık vb tüm taşınma ihtiyaçlarınızda yanınızda.

Eşyaların sorunsuz ve güvenli taşınması adına firmamız; ürünlerin evinizden alınması aşamasında, uzman ekibimiz, mobilyacılarımız ve taşıma personellerimizle hazır olarak işe başlar. Ekibimiz ürünlerinizi gruplar halinde ambalajlanması, ve mobilya ürünlerin sökülmesi, beyaz eşyaların sarılması gibi hazırlıkları tamamlar.

Asansörlü nakliyat ihtiyacınız olması durumunda ise araçlarımız, nakliye öncesi keşif aşamasında size belirtilen araçlar ile gelir ve ürünlerinizi sigortalı şekilde taşır.

Evinizi, villa ve yazlığınızı yeni adresine güvenli olarak taşınması ve yeni adresinde kurulmasını sağlıyoruz. Size sadece değerli eşyalarınızı alıp süreci izlemek kalıyor.

Ula Evden eve taşımacılık fiyatı almak için veya sorularınız bizlere mesai saatleri içinde; Whatsapp hattımız: 0541 565 43 20 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Ofisimizi 0216 565 43 19 numaradan arayabilirsiniz.