Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Yalova evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş yalova parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı evinizden alıyoruz; eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz.

Tek parça veya birden fazla parça eşya gönderimi hizmeti; Yalova ilimizdeki tüm ilçelerde geçerlidir. Yalova ili içinde ister ilçe dışına eşya taşıma, Yalova şehirlerarası parça nakliye olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz.

Sigortalama güvencesi; parsiyel eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Yalova parça taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Yalova ve tüm Türkiye genelinde parça eşya nakliyatı sunmakta. 

Parsiyel eşya taşıma fiyatları Yalova; Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz.

Teklif almak için Whatsapp 0541 5654320 bizlere ulaşabilirsiniz.