Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Yatağan Evden eve nakliyat, Muğla ilçemizin Yatağan ilçesin de şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık çözümlerimiz ile sigortalı nakliyat. Sigortalı nakliyat ile ev taşıma, villa taşıma ve yazlık taşıma başta olmak üzere kurumsal taşımacılık.

Yatağan ilçesinden Türkiye geneline ev taşıma için, sigortalı nakliye, asansörlü taşıma, uzman kadromuz evinizi taşıyoruz. Ambalajlı olarak ürünlerinizi hasar görmeden taşıyor, yeni evinize uzman mobilyacı ekibimizle kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Yatağan Nakliyat

İstanbul, Muğla nakliyat, Ankara, İzmir başta olmak üzere evinizi taşımaktayız. Başta büyük iller ve ilçeler olmak üzere tüm Türkiye geneline evden ev nakliye hizmeti sunmaktayız.

Ev taşıma sırasında, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız gibi taşınması zor olan; çizilme ihtimali ve hasar görmesi zarar oluşturacak ürünleriniz, uzman mobilyacılarımız, taşıma personellerimiz ile sigortalı olarak naklediyoruz. Ürünlerinizi evinizde sökülmesi, ambalajlanması, sarılması ve hasar görmeden asansörlü nakliye araçlarımızla evinize taşınmasını sağlıyoruz.

Yatağan evden eve taşıma fiyatı ihtiyacınız olan araç büyüklüğü, ambalaj ve personel ihtiyacına göre değişmektedir. Yatağan nakliye fiyatı için bizlere whatsapp hattımızdan; 0541 565 43 20 numaramız aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.