Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Bayraklı Asansörlü Nakliyat firması olarak; İzmir Bayraklı Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz ile asansörlü evden eve nakliyat seferlerimizle hizmetinizdeyiz. İzmir asansörlü nakliyat çalışmalarımız şehir içi ve şehirler arası olarak İzmir İlçesi Bayraklı bölgesi ile tüm yurt genelinde geçerlidir.

Bayraklı asansörlü evden eve nakliyat için, ister ilçe içi ister İzmir ili geneline veya tüm Türkiye’de asansörlü nakliye hizmeti sunuyoruz.

Bayraklı ilçesinde yer alan yukarıdaki mahallerden tüm ülkemizin geneline asansörlü taşıma çözümleri sunuyoruz. Firmamız sizlere ihtiyacınız olan asansörlü taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Eşyalarınızın hasar görmesini engelleyen, özelikle beyaz eşyaların taşınması sırasında merdivenlerin dar olması; ürünlerin oluşturacağı sürme ve darbelere karşı alınacak en iyi önlem asansörlü evden eve nakliye çözümleridir. Asansör bina dışından ürünlerinizi ambalajlı olarak, direk taşıma yapacak araçlara yüklenmesini sağlar. Bu durum ürünlerin merdivenlerden inmesi ve çıkması aşamasında oluşacak muhtemel riski sıfıra indirecektir.

İzmir ev taşıma konusunda oldukça talep gören illerimizden, özellikle bina ve kentsel dönüşüm sonucu yükselen yapılar; gelişen teknolojik taşınma ürünlerini kullanımı mecbur kılmaya başladı. Murat Nakliyat olarak tüm Türkiye genelinde asansörlü ev taşıma çözümlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bayraklı nakliyat için fiyat teklifleri ve sorularınız için 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattımızdan bizlere çalışma saatlerimiz içinde ulaşabilirsiniz. Diler seniz ofis numaramız; 0216 565 43 19 hattımızdan çalışma saatleri içinde bizlerden bilgi alabilirsiniz.