Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Bergama Asansörlü nakliyat firması; İzmir Bergama Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz ile ister Bergama ilçesi içinde veya şehirler arası asansörlü evden eve taşımacılık çözümleri. Firmamız Murat Nakliyat İzmir asansörlü evden eve taşıma konusunda tüm yurt geneline hizmet sağlamakta.

Bergama nakliyat konusunda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bodrum gibi tüm şehirlerimizden ev taşıma konusunda; en uygun araçlar ile asansörlü nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü evden eve günümüzün en önemli nakliye hizmetleri arasında yer alır. Özellikle beyaz eşyaların taşınması sırasında; oluşacak muhtemel hasarlar sıfıra indirilir. Apartmanların asansör kullanımı yasak olan ve ürünleri için; hasarsız bir nakliyat isteyen müşterilerimizin vaz geçilmez tercihidir.

Bina asansörleri kullanımı yasak olan; apartmanlar ve merdivenleri dar olan, indirip çıkartmanın zor olduğu alanlarda ev taşıtmak isteyen müşterilerimiz için; en güvenli nakliye çözümü asansörlü nakliyat hizmetidir. Asansör evinizin balkonu veya camı, terası gibi alanlardan bina dışına kurulur ve oradan araçlara ürünleriniz indirilir. Ambalajlanmış beyaz eşya ve mobilyalarınız araçlarımıza ve oradan yeni adresine aynı şekilde çıkarılır. Oluşacak muhtemel merdiven hasarları engellenir. Sizlere de güvenli hasarsız ve sorunsuz nakliyatın keyfi kalır.

Bergama Nakliyat

Bergama ilçesi tüm mahallerinden yukarıda yer alan bölgelerden İzmir içi ve şehirler arası evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti; sigortalı ve sözleşmeli olarak gerçekleştirilir.

Bergama Asansörlü Taşımacılık
Bergama Asansörlü Nakliyat

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak, fiyat teklifi almak veya ücretsiz keşif için bizlere; 0541 565 43 20 numaralı whatsapp hattı veya 0216 565 43 19 ofis numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz nakliye keşifi ve whatsapp üzerinden sorularınız için yukarıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.