Hızır Reis Sokak No:4 /A Merdivenköy / Göztepe / İstanbul

Tek parça veya birden fazla parça eşya taşıma hizmeti Samsun ilimizdeki tüm ilçelerine de geçerlidir. Samsun ili için de ister Samsun parça eşya taşıma, ister Samsun şehirlerarası parça eşya nakliyat olsun, tüm ürünlerinizi yeni adreslerine ulaştırıyoruz. 

Samsun evden eve parça eşya nakliyat, İstanbul’dan her hafta gidiş dönüş Samsun parça eşya nakliyat hizmeti sunuyoruz. Parça eşyalarınızı sigortalı  evinizden alıyoruz, eşyaların evinizde ambalajlanması, taşınması, gideceği yere kadar sorunsuz ve hasarsız teslim ediyoruz. Kargo firmalarının kabul etmediği boyutlardaki eşyalarınız, ambalajlı, sigortalı şekilde, Samsun evden eve parça eşya nakliyesi sunuyoruz.

Ayvacık Bafra Canik Çarşamba Havza İlkadım Kavak Ladik Salıpazarı Tekkeköy Terme Vezirköprü Yakakent 19 Mayıs Alaçam Atakum ilçeleri başta olmak üzere; Samsun şehir içi evden eve parça eşya nakliyat ve Samsun şehirler arası parça eşya nakliyat hizmetimiz İstanbul Samsun nakliyat, Samsun İstanbul taşımacılık ile tüm Türkiye geneline sevkiyatlarımızla güvenli evden eve taşımacılık sunuyoruz.

Sigortalama güvencesi, parça eşya ambalajlanması ve sökülmesi ile yerinde montajı dahil olarak; Samsun parça eşya taşımacılığı hizmetimizden en uygun fiyat avantajı ile yararlanabilirsiniz. Murat Nakliyat parça eşya nakliye firmaları arasında düzenli seferleri ile Samsun ve tüm Türkiye genelin de parça eşya nakliyatı sunmakta.

Parça eşya taşıma fiyatları Samsun, Murat Nakliyat tarafından düzenli seferleri sayesinde en uygun araç ve zamanda taşınması durumunda benzersiz en ucuz parça eşya taşıma fiyatına sahip olabilirsiniz. Teklif almak için Whatsapp: 0541 565 43 20 bizlere ulaşabilirsiniz